Olchowiec: Obrobił kolegów z plantacji borówek
Okradzeni nie mają wątpliwości, że pieniądze zabrał im kolega. Policja szuka teraz 29-latka z warszawy, który w czwartek ulotnił się bez uprzedzenia z plantacji borówek amerykańskich w Olchowcu (gm. Obsza, pow. biłgorajski).
- (ak)
- 07.08.2009 09:45
W czwartek rano młody mężczyzn nie poszedł, jak co dzień z kolegami do pracy w polu. Został w tzw. kontenerze mieszkalnym, gdzie byli zakwaterowani przez 40-letniego właściciela plantacji.
Gdy jego koledzy po fachu wieczorem wrócili do siebie, zauważyli, że zginęły ich pieniądze.
– W sumie zginęło 89 złotych, 100 dolarów i 50 euro – relacjonuje Milena Wardach, rzeczniczka biłgorajskiej policji. – 29-latka nie było. W ciągu dnia spakował wszystkie swoje rzeczy i wyjechał bez pożegnania.
Data dodania:
07.08.2009 09:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze