Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszowscy policjanci opowiadają dzieciom, jak bezpiecznie spędzić wakacje

Wakacje są po to, żeby odpocząć. Nie ma lekcji, jest dużo wolnego czasu i mnóstwo pomysłów. Ważne, żeby te pomysły nie zagrażały wypoczywającym dzieciom. Do tego właśnie, podczas spotkań w ramach akcji \"Bezpieczne wakacje” przekonuje policja.
Wczoraj tomaszowscy funkcjonariusze odwiedzili dzieciaki na półkoloniach w Wieprzowie. 35-osobowa grupa dziewczynek i chłopców w wieku od 5 do 12 lat dowiedziała się, jak bezpiecznie bawić się nad woda, w domu, na podwórku i co zrobić, żeby nikt nie ucierpiał podczas prac polowych. – Mówiliśmy także o bezpiecznym korzystaniu z Internetu i przeprowadziliśmy akcję znakowania rowerów – opowiada Ireneusz Stroidło, rzecznik tomaszowskiej policji. Dzieci były podobno bardzo tym wszystkim zainteresowane, ale wiele z nich zadeklarowało, że jak dorosną, zostaną…policjantami.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama