Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jarosławiec: Skok na szkolny kiosk. Policja namierzyła już sprawców

Trzech młodzieńców włamało się do kiosku spożywczego przy szkole. Wybili szybę wartą 1 tys. złotych, a ich łupem padło... 20 złotych.
Do zdarzenia doszło w nocy w Jarosławcu w gminie Sitno. – Sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych, przedostali się do środka i zabrali 20 złotych – opowiada Tomasz Halinowski z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Łupu nie zdążyli przepuścić, bo mundurowi szybko wpadli na ich trop. Sprawcami włamania okazali się 15-letni Bartłomiej P., 16-letni Łukasz R. i 17-letni Przemysław P. Chłopcy przyznali się do skoku na kiosk. Najstarszemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności, jego młodszymi kolegami zajmie się sąd rodzinny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama