Jarosławiec: Skok na szkolny kiosk. Policja namierzyła już sprawców
Trzech młodzieńców włamało się do kiosku spożywczego przy szkole. Wybili szybę wartą 1 tys. złotych, a ich łupem padło... 20 złotych.
- (lew)
- 11.08.2009 11:24
Do zdarzenia doszło w nocy w Jarosławcu w gminie Sitno.
– Sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych, przedostali się do środka i zabrali 20 złotych – opowiada Tomasz Halinowski z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Łupu nie zdążyli przepuścić, bo mundurowi szybko wpadli na ich trop. Sprawcami włamania okazali się 15-letni Bartłomiej P., 16-letni Łukasz R. i 17-letni Przemysław P.
Chłopcy przyznali się do skoku na kiosk. Najstarszemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności, jego młodszymi kolegami zajmie się sąd rodzinny.
Data dodania:
11.08.2009 11:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze