Tancerze z Hrubieszowa będą koncertować w Peru
Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej szykuje się do bardzo dalekiej podróży. Jutro grupa rusza na pierwsze w swojej historii tournee po Ameryce Południowej.
- (lew)
- 11.08.2009 09:49
Podczas wyjazdu do Peru tancerze i tancerki mają wystapić w kilku miastach.
– Zespół będzie reprezentować Polskę na czterech festiwalach folklorystycznych: w Arequipie, Limie, Trujillo i Cajamarce – informuje Grażyna Temporowicz, kierownik Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej. – Będzie to pierwsza i miejmy nadzieję, że nie ostatnia nasza wyprawa do Ameryki Południowej.
Hrubieszowianie wrócą do kraju na początku września.
Data dodania:
11.08.2009 09:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze