Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sukces hrubieszowskiej kapeli \"Sutki\"

Z wyróżnieniem wróciła z Łęcznej Hrubieszowska Kapela Podwórkowa ,,Sutki\'\'. W stolicy lubelskiego węgla odbył się w weekend XII Ogólnopolski Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych.
\"Sutki” otrzymały wyróżnienie za prezentowany program artystyczny. Kapela zdobyła także indywidualną nagrodę Komisji Konkursowej Festiwalu za opracowanie i interpretację własnej piosenki ,,Czar twoich ust”. W festiwalu uczestniczyło 12 kapel z różnych regionów kraju. Kapelę z Hrubieszowa tworzą: Robert Jerzyna (banjo, śpiew), Stanisław Letnianczyn (bęben, śpiew), Mariusz Narolski (klarnet), Dariusz Drejs (kontrabas, śpiew) oraz Jerzy Wróblewski (akordeon, śpiew).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama