Sukces hrubieszowskiej kapeli \"Sutki\"
Z wyróżnieniem wróciła z Łęcznej Hrubieszowska Kapela Podwórkowa ,,Sutki\'\'. W stolicy lubelskiego węgla odbył się w weekend XII Ogólnopolski Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych.
- (lew)
- 12.08.2009 11:04
\"Sutki” otrzymały wyróżnienie za prezentowany program artystyczny. Kapela zdobyła także indywidualną nagrodę Komisji Konkursowej Festiwalu za opracowanie i interpretację własnej piosenki ,,Czar twoich ust”.
W festiwalu uczestniczyło 12 kapel z różnych regionów kraju.
Kapelę z Hrubieszowa tworzą: Robert Jerzyna (banjo, śpiew), Stanisław Letnianczyn (bęben, śpiew), Mariusz Narolski (klarnet), Dariusz Drejs (kontrabas, śpiew) oraz Jerzy Wróblewski (akordeon, śpiew).
Data dodania:
12.08.2009 11:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze