Hrubieszów: Naprawił ciężarówkę, ale stracił narzędzia
Przez pół dnia 60-latek naprawiał koła w ciężarówce, a na koniec zostawił scanię na parkingu . Gdy rano pojawił się przy samochodzie zauważył kradzież.
- (lew)
- 12.08.2009 10:33
Ktoś urwał kłódkę przy skrzyni na narzędzia, a następnie zabrał m.in. dwa podnośniki, klucze, pokrętła oraz młotek. Przy okazji sprawca uszkodził antenę CB.
Poszkodowany hrubieszowianin oszacował straty na 1 tys. złotych.
Do zdarzenia doszło na parkingu nieopodal stacji paliw przy ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie.
Data dodania:
12.08.2009 10:33
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze