Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Naprawił ciężarówkę, ale stracił narzędzia

Przez pół dnia 60-latek naprawiał koła w ciężarówce, a na koniec zostawił scanię na parkingu . Gdy rano pojawił się przy samochodzie zauważył kradzież.
Ktoś urwał kłódkę przy skrzyni na narzędzia, a następnie zabrał m.in. dwa podnośniki, klucze, pokrętła oraz młotek. Przy okazji sprawca uszkodził antenę CB. Poszkodowany hrubieszowianin oszacował straty na 1 tys. złotych. Do zdarzenia doszło na parkingu nieopodal stacji paliw przy ul. Piłsudskiego w Hrubieszowie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama