Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Obrowcu: Kierowca przeszarżował

Bezmyslność i brawura kierowcy były przyczyną wypadku, do którego doszło w Obrowcu pod Hrubieszowem. Ranny pasażer trafił do szpitala. 20-letni sprawca stanie przed sądem.
Na skrzyżowaniu wyprzedzał trzy pojazdy. Podróż zakończył na ostatnim samochodzie, który skręcał w lewo. Mowa o 20-latku z gminy Trzeszczany, który swoim audi uderzył w dacię kierowaną przez 69-letniego mieszkańca Hrubieszowa. Do szpitala z ogólnymi obrażeniami odwieziono 38-letniego pasażera dacii. Za spowodowanie wypadku grozi do 3 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama