Reklama
Łabuńki: Na swoje 18 urodziny trafiła...do szpitala
Łóżko szpitalne zamiast imprezy. Tak w dorosłe życie weszła mieszkanka Łabuń, która dzisiaj obchodzi osiemnaste urodziny. Taki \"prezent” zafundował jej starszy o kilka miesięcy kolega.
- (lew)
- 12.08.2009 09:56
Dzisiaj po północy nastolatek przejeżdżał z dziewczyną volkswagenem vento przez pod zamojskie Łabuńki.
– Prawdopodobnie w wyniku rozwinięcia nadmiernej prędkości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierkę ochronną – opowiada Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Kierowcy, który dopiero od lutego ma prawo jazdy, nic się nie stało. 18-latek był trzeźwy.
Pasażerkę z urazem głowy i kręgosłupa odwieziono do szpitala. Dziewczyna na zawsze zapamięta swoje osiemnaste urodziny.
Data dodania:
12.08.2009 09:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze