Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łabuńki: Na swoje 18 urodziny trafiła...do szpitala

Łóżko szpitalne zamiast imprezy. Tak w dorosłe życie weszła mieszkanka Łabuń, która dzisiaj obchodzi osiemnaste urodziny. Taki \"prezent” zafundował jej starszy o kilka miesięcy kolega.
Dzisiaj po północy nastolatek przejeżdżał z dziewczyną volkswagenem vento przez pod zamojskie Łabuńki. – Prawdopodobnie w wyniku rozwinięcia nadmiernej prędkości na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierkę ochronną – opowiada Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Kierowcy, który dopiero od lutego ma prawo jazdy, nic się nie stało. 18-latek był trzeźwy. Pasażerkę z urazem głowy i kręgosłupa odwieziono do szpitala. Dziewczyna na zawsze zapamięta swoje osiemnaste urodziny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama