Obili Niemcowi samochód. Szuka ich policja
Mało prawdopodobne, by 29-letni obywatel wywiózł cudowne wspomnienia z Hetmańskiego Grodu. Wandale uszkodzili mu samochód.
- (lew)
- 13.08.2009 12:17
Mężczyzna zatrzymał się w środę w jednym ze staromiejskich hoteli. Nowiutkie audi zostawił zaś na parkingu w pobliżu ul. Kołłątaja. I to auto właśnie musiało kogoś kłuć w oczy.
– Sprawcy porysowali i pogięli bok audi A4 – informuje Piotr Kapluk, naczelnik zamojskiej dochodzeniówki.
Poszkodowany oszacował straty na 22 tys. złotych.
Policja szuka sprawców. Ich wyczynów nie zarejestrowała kamera monitorująca Starówkę, bo samochód stal w podwórzu.
Data dodania:
13.08.2009 12:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze