Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obili Niemcowi samochód. Szuka ich policja

Mało prawdopodobne, by 29-letni obywatel wywiózł cudowne wspomnienia z Hetmańskiego Grodu. Wandale uszkodzili mu samochód.
Mężczyzna zatrzymał się w środę w jednym ze staromiejskich hoteli. Nowiutkie audi zostawił zaś na parkingu w pobliżu ul. Kołłątaja. I to auto właśnie musiało kogoś kłuć w oczy. – Sprawcy porysowali i pogięli bok audi A4 – informuje Piotr Kapluk, naczelnik zamojskiej dochodzeniówki. Poszkodowany oszacował straty na 22 tys. złotych. Policja szuka sprawców. Ich wyczynów nie zarejestrowała kamera monitorująca Starówkę, bo samochód stal w podwórzu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama