Obrowiec: Kierowca zasnął za kierownicą
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj rano w Obrowcu pod Hrubieszowem. Ranny został 35-letni kierowca. Na szczęście, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
- (lew)
- 13.08.2009 10:04
Jadący z Trzeszczan do Hrubieszowa 35-latek najprawdopodobniej zasnął za kierownicą citroena berlingo, a następnie zjechał z drogi.
Auto kilka razy przekoziołkowało i zatrzymało się na posesji.
Mieszkaniec Hrubieszowa z podejrzeniem złamania kręgu szyjnego został odwieziony do szpitala.
Data dodania:
13.08.2009 10:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze