Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obrowiec: Kierowca zasnął za kierownicą

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj rano w Obrowcu pod Hrubieszowem. Ranny został 35-letni kierowca. Na szczęście, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Jadący z Trzeszczan do Hrubieszowa 35-latek najprawdopodobniej zasnął za kierownicą citroena berlingo, a następnie zjechał z drogi. Auto kilka razy przekoziołkowało i zatrzymało się na posesji. Mieszkaniec Hrubieszowa z podejrzeniem złamania kręgu szyjnego został odwieziony do szpitala.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama