Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojscy żołnierze świętowali już dzisiaj

Choć Święto Wojska Polskiego przypada 15 sierpnia, to żołnierze z 3 Batalionu Obrony Terytorialnej w Zamościu uczcili je dzień wcześniej. Były oczywiście przemówienia, gratulacje i życzenia. Oficjalne uroczystości dobiegły już końca.
Zaczęło się o godz. 10.30 mszą w kościele garnizonowym. Później żołnierze przemaszerowali na miejsce zbiórki. Tam wręczano medale i awanse. Żołnierze odbierali gratulacje i życzenia. Wśród gości byli przedstawiciele władz miasta, samorządowcy i parlamentarzyści oraz kombatanci Armii Krajowej. Minutą ciszy uczczono pamięć kapitana Daniela Ambrozińskiego, który zginął podczas zasadzki w Afganistanie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama