Zamojscy żołnierze świętowali już dzisiaj
Choć Święto Wojska Polskiego przypada 15 sierpnia, to żołnierze z 3 Batalionu Obrony Terytorialnej w Zamościu uczcili je dzień wcześniej. Były oczywiście przemówienia, gratulacje i życzenia. Oficjalne uroczystości dobiegły już końca.
- (ak)
- 14.08.2009 13:31
Zaczęło się o godz. 10.30 mszą w kościele garnizonowym. Później żołnierze przemaszerowali na miejsce zbiórki. Tam wręczano medale i awanse. Żołnierze odbierali gratulacje i życzenia.
Wśród gości byli przedstawiciele władz miasta, samorządowcy i parlamentarzyści oraz kombatanci Armii Krajowej.
Minutą ciszy uczczono pamięć kapitana Daniela Ambrozińskiego, który zginął podczas zasadzki w Afganistanie.
Data dodania:
14.08.2009 13:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze