Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Miasto buduje nowe boiska przy szkołach

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim będą mieć wkrótce nowe boisko. Miasto jest właśnie trakcie szukania wykonawcy robót.
Szkoła przy ul. Kopernika 4 ma co prawda boisko, ale jest ono stare i asfaltowe. To nowo wybudowane otrzyma nowoczesną nawierzchnię, a obok powstanie profesjonalna bieżnia. Cały kompleks zostanie również oświetlony. Póki co, nie wiadomo jeszcze, kto zrealizuje inwestycję. Oferty firm, którą chcą podjąć się tego zadania przyjmowane są do 20 sierpnia. Szczegółowe informacje o warunkach udziału w przetargu można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta. Projekt mimo starań o dofinansowanie, projekt w całości realizowany będzie z budżetu miasta. Jeszcze w tym roku podobna inwestycja ma powstać również przy tomaszowskiej Szkole Podstawowej nr 3.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama