Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Strażacy walczyli na plaży

Trzecie miejsce w finale Zamojskiej Ligi Siatkówki Plażowej wywalczyła reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.
Do finału zakwalifikowało się sześć najlepszych dwuosobowych drużyn. Barw straży pożarnej bronili Marcin Adamowicz i Bartłomiej Naklicki. – Rywalizacja była bardzo zacięta, a same rozgrywki stały na wysokim poziomie – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy KM PSP w Zamościu. – Niezmiernie miłym akcentem dla strażackiej reprezentacji było przyjęcie pochwał i gratulacji od ikony ruchu strażackiego, płk. Mieczysława Skiby, który wytrwale kibicował zmaganiom. Turniejowe rozgrywki były także dobrą okazją do zaprezentowania specjalistycznego sprzętu strażackiego oraz przybliżenia specyfiki służby. Zawody rozegrano na terenach zamojskiego osiedla Planty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama