Strażacy walczyli na plaży
Trzecie miejsce w finale Zamojskiej Ligi Siatkówki Plażowej wywalczyła reprezentacja Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.
- (lew)
- 17.08.2009 09:13
Do finału zakwalifikowało się sześć najlepszych dwuosobowych drużyn. Barw straży pożarnej bronili Marcin Adamowicz i Bartłomiej Naklicki.
– Rywalizacja była bardzo zacięta, a same rozgrywki stały na wysokim poziomie – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy KM PSP w Zamościu. – Niezmiernie miłym akcentem dla strażackiej reprezentacji było przyjęcie pochwał i gratulacji od ikony ruchu strażackiego, płk. Mieczysława Skiby, który wytrwale kibicował zmaganiom.
Turniejowe rozgrywki były także dobrą okazją do zaprezentowania specjalistycznego sprzętu strażackiego oraz przybliżenia specyfiki służby. Zawody rozegrano na terenach zamojskiego osiedla Planty.
Data dodania:
17.08.2009 09:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze