Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tarnogród: Deski poszły w ruch. Sprawcy pobicia zostali zatrzymani

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi czterem młodym mieszkańcom Biłgoraja za pobicie rówieśników. Zarówno sprawcy, jak i ofiary byli pijani.
Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Targowej w Tarnogrodzie. Na wracających w nocy do domu 22-latka z gminy Biszcza, 16-latka z gminy Księżpol oraz ich 26-letniego kolegę z Jastrzębia Zdroju napadło czterech sprawców. Swoje ofiary bili deskami wyrwanymi z palet. Skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Policja zatrzymała sprawców, którymi okazali się mieszkańcy Biłgoraja w wieku 20–22 lata. Wszyscy mieli od ponad 1 do prawie 2 promili alkoholu. Podobne wyniki zanotowali poszkodowani.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama