Tarnogród: Deski poszły w ruch. Sprawcy pobicia zostali zatrzymani
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi czterem młodym mieszkańcom Biłgoraja za pobicie rówieśników. Zarówno sprawcy, jak i ofiary byli pijani.
- (lew)
- 17.08.2009 11:43
Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Targowej w Tarnogrodzie.
Na wracających w nocy do domu 22-latka z gminy Biszcza, 16-latka z gminy Księżpol oraz ich 26-letniego kolegę z Jastrzębia Zdroju napadło czterech sprawców. Swoje ofiary bili deskami wyrwanymi z palet.
Skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Policja zatrzymała sprawców, którymi okazali się mieszkańcy Biłgoraja w wieku 20–22 lata.
Wszyscy mieli od ponad 1 do prawie 2 promili alkoholu. Podobne wyniki zanotowali poszkodowani.
Data dodania:
17.08.2009 11:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze