Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zatrzymani za włamanie twierdzili, że trenują le parkour

To sztuka, a nie włamanie - tak tłumaczyło się trzech młodych mieszkańców Zamościa, których funkcjonariusze policji \"zdjęli” z dachu kiosku przy ul. Partyzantów.
Majstrujących coś na dachu młodzieńców zauważyli w weekend stróże prawa. Nastolatkowie mieli przy sobie metalowy pręt. Postanowiono ściągnąć ich na ziemię. Dwaj 17-latkowie oraz ich młodszy o trzy lata kolega zapewniali, że nie zamierzali włamywać się do kiosku. – Trenujemy ekstremalną sztukę pokonywania przeszkód, stąd nasza obecność na dachu kiosku – wyznał mundurowym jeden z chłopców. Chodzi o le parkour, którego główną ideą jest pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najefektywniejszy i jak najprostszy sposób. Ale do tego nie potrzeba raczej pręta. Policja ustala, czy mówią prawdę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama