W warsztacie pękła deska. Mechanik walczy o życie
32-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Uległ wypadkowi podczas naprawiania ciężarowej scanii. Do zdarzenia doszło wczoraj w Zamościu.
- (lew)
- 18.08.2009 10:36
Pracownik firmy przewozowej naprawiał autobus. Gdy scanię podniesiono przy pomocy lewarka do góry, 32-latek z gminy Hrubieszów pracował w kanale, pod pojazdem.
– W pewnym momencie pękła deska położona w poprzek kanału, na której stał podnośnik – informuje Piotr Kapluk, naczelnik zamojskiej dochodzeniówki.
Deska uderzyła mechanika w głowę. Mężczyznę w stanie ciężkim odwieziono do szpitala. Do wypadku doszło w poniedziałek, w warsztacie naprawczym przy ul. Zagłoby.
Data dodania:
18.08.2009 10:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze