Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W warsztacie pękła deska. Mechanik walczy o życie

32-latek w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Uległ wypadkowi podczas naprawiania ciężarowej scanii. Do zdarzenia doszło wczoraj w Zamościu.
Pracownik firmy przewozowej naprawiał autobus. Gdy scanię podniesiono przy pomocy lewarka do góry, 32-latek z gminy Hrubieszów pracował w kanale, pod pojazdem. – W pewnym momencie pękła deska położona w poprzek kanału, na której stał podnośnik – informuje Piotr Kapluk, naczelnik zamojskiej dochodzeniówki. Deska uderzyła mechanika w głowę. Mężczyznę w stanie ciężkim odwieziono do szpitala. Do wypadku doszło w poniedziałek, w warsztacie naprawczym przy ul. Zagłoby.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama