Wola Dereźniańska: Astra wyparowała z garażu. Policja szuka auta i złodzieja
Na próżno 50-latek szukał opla astry wartego 2 tys. złotych. Ktoś w nocy wszedł do otwartego garażu, znalazł pod wycieraczką samochodu kluczyki, odpalił silnik i tyle go widzieli.
- (lew)
- 18.08.2009 10:54
Policja poszukuje samochodu. Chodzi o wyprodukowanego w 1992 roku opla astrę w kolorze srebrnym o numerach reejstracyjnych LBL 07FW.
Sprawcy kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba go zatrzymać.
Data dodania:
18.08.2009 10:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze