Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Wandale słono zapłacą za swój wyczyn

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego tomaszowskiej policji zatrzymali trzech pijanych 19-latków, którzy ukradli metalowy wkład kosza na śmieci, dwie flagi państwowe oraz uszkodzili dwa drzewce do flag.
Patrolując w nocy ulicę Lwowską policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli przyspieszać. Mundurowi zauważyli, że jeden z mężczyzn trzymał w ręku metalowy wkład kosza na śmieci. Podczas legitymowania okazało się, że za pazuchą ukrywali dodatkowo dwie flagi państwowe. Wkrótce odkryto, że zniknęły one z jednej pobliskiej posesji. Stróże prawa zatrzymali Tomasza S., Marcina M. oraz Mateusza K. Po wytrzeźwieniu mężczyźni usłyszeli zarzuty. Przyznali sie do popełnienia wykroczenia i poddali się karze grzywny w wysokości po 2 tys. złotych każdy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama