Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Dwaj bracia wjechali motocyklem w samochód. Jeden nie żyje

19-letni kierowca motocykla trafił do szpitala w ciężkim stanie, jego starszy o rok brat nie przeżył zderzenia z samochodem osobowym. To tragiczny bilans dzisiejszego wypadku przy ul. Tarnogrodzkiej w Biłgoraju.
Dwaj bracia, mieszkańcy gminy Biłgoraj, rano wybrali się na przejażdżkę hondą.Obaj mieli na głowach kaski. – Z nieustalonych na razie przyczyn kierowca motocykla najechał na tył poprzedzającego go volkswagena passata – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. 20-letni pasażer motocykla zginął na miejscu, jego brat w ciężkim stanie trafił do szpitala. 19-latek był trzeźwy. Kierującej passatem 23-letniej mieszkance gminy Księżpol nic się nie stało. Policja bada wszystkie okoliczności wypadku. Ruch na drodze wojewódzkiej z Biłgoraja do Tarnogrodu odbywał się wahadłowo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama