Reklama
Tomaszowska policja szuka wandali, którzy \"zdekompletowali\" płoty
Uszkodzili mi drewniany płot – takie zgłoszenie przyjęli policjanci od 60-letniego mieszkańca Rudy Żurawieckiej w gminie Lubycza Królewska. Mundurowi ustalili, że zniszczone zostały jeszcze dwa inne płoty. Za zniszczenie mienia sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
- (lew)
- 20.08.2009 13:05
Ktoś wyrwał w nocy i uszkodził 37 sztachet. Poszkodowany gospodarz oszacował straty na 260 złotych.
– Wszystko wskazuje na to, że ci sami sprawcy uszkodzili płot mieszkającej po sąsiedzku 69-latki – mówi Jerzy Borek z tomaszowskiej policji.
Gospodyni naliczyła, że wyrwano dokładnie 51 sztachet, a że każda – według poszkodowanej – warta była 10 złotych, straty wyniosły 510 złotych.
Tej samej nocy wyrwano również sztachety z drewnianego płotu w Jurowie (gm. Jarczów). Poszkodowany gospodarz oszacował straty na 700 złotych.
Data dodania:
20.08.2009 13:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze