Łabunie: Na stacji ulatniał się gaz - ewakuowano pracowników
Prawie trzy godziny strażacy pilnowali w czwartek cysterny z płynnym gazem, który ulatniał się na stacji autogazu w Łabuniach. Zgłoszenie o tym zdarzeniu straż odebrała około godz. 14.
- (drs)
- 20.08.2009 17:10
Cysterna miała dostarczyć paliwo do stacji. Okazało się, że przy przeładunku źle podłączony został zawór. Trzeba było przerwać napełnianie zbiornika i jeszcze raz podłączyć instalację.
Ze względu na zagrożenie eksplozją wyciekającego gazu pracownicy stacji zostali ewakuowani. Straż nie pozwalała nikomu się zbliżać do niebezpiecznego rejonu. Akcja zakończyła się sukcesem.
Data dodania:
20.08.2009 17:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze