Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łabunie: Na stacji ulatniał się gaz - ewakuowano pracowników

Prawie trzy godziny strażacy pilnowali w czwartek cysterny z płynnym gazem, który ulatniał się na stacji autogazu w Łabuniach. Zgłoszenie o tym zdarzeniu straż odebrała około godz. 14.
Cysterna miała dostarczyć paliwo do stacji. Okazało się, że przy przeładunku źle podłączony został zawór. Trzeba było przerwać napełnianie zbiornika i jeszcze raz podłączyć instalację. Ze względu na zagrożenie eksplozją wyciekającego gazu pracownicy stacji zostali ewakuowani. Straż nie pozwalała nikomu się zbliżać do niebezpiecznego rejonu. Akcja zakończyła się sukcesem.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama