Zwierzyniec: Spalił się bar przy ul. 2 lutego
Przez około 5 godzin strażacy walczyli z pożarem baru w Zwierzyńcu. Drewniany budynek przy ul. 2 lutego stanął w płomieniach w nocy z piątku na sobotę. Spalił się doszczętnie.
- (ak)
- 23.08.2009 14:31
Zniszczeniu uległo również pełnie wyposażenie tego punktu małej gastronomii. Ogień rozprzestrzenił się ponadto na przylegający do niego sklep obuwniczy, na którym spalił się dach.
Strażacy wstępnie oszacowali straty na 90 tys. zł. Ale bardzo możliwe, że ostatecznie okażą się one dużo, dużo wyższe.
Przyczyny pożaru nie zostały dotąd ustalone.
Data dodania:
23.08.2009 14:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze