W Zamościu dzieci biją dzieci. Zajmie się nimi sąd
Zamiast spędzać wakacje na zabawie, szukają zaczepki i wchodzą w konflikt z prawem. Teraz kilkorgiem młodocianych rozbójników zajmie się sąd rodzinny.
- (lew)
- 24.08.2009 13:54
Policja zatrzymała 14-latka i jego 16-letnich kolegów z gminy Zamość, którzy przy ul. Partyzantów napadli na 17-latka.
Sprawcy zażądali pieniędzy, szarpali chłopaka, a na koniec zabrali mu z kieszeni telefon komórkowy warty 400 złotych.
Przy ul. Zamoyskiego dwie 16-latki spod Zamościa pobiły starszą o rok dziewczynę. Nieletnimi sprawcami zajmie się sąd rodzinny.
Data dodania:
24.08.2009 13:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze