Reklama
Tomaszów Lubelski: Jechał \"na bani\" skradzionym jubilatem
Nie dość, że odpowie za kradzież, to jeszcze za jazdę po pijanemu. Bo 36-latek został przyłapany przez policję na skradzionym rowerze. Był po kilku głębszych.
- (lew)
- 24.08.2009 14:08
Ktoś ukradł mi rower wart 300 złotych – takie zgłoszenie przyjęli policjanci od 63-letniej tomaszowianki, właścicielki jubilata. Do kradzieży doszło przy ul. Piekarskiej.
Mundurowi szybko zatrzymali złodzieja, którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Rachanie.
A że mężczyzna pedałował jednośladem po pijaku (ponad 2 promile alkoholu w organizmie), przed sądem odpowie nie tylko za kradzież, ale i jazdę w stanie nietrzeźwości.
Grozi mu do 5 lat więzienia.
Data dodania:
24.08.2009 14:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze