Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Jechał \"na bani\" skradzionym jubilatem

Nie dość, że odpowie za kradzież, to jeszcze za jazdę po pijanemu. Bo 36-latek został przyłapany przez policję na skradzionym rowerze. Był po kilku głębszych.
Ktoś ukradł mi rower wart 300 złotych – takie zgłoszenie przyjęli policjanci od 63-letniej tomaszowianki, właścicielki jubilata. Do kradzieży doszło przy ul. Piekarskiej. Mundurowi szybko zatrzymali złodzieja, którym okazał się 36-letni mieszkaniec gminy Rachanie. A że mężczyzna pedałował jednośladem po pijaku (ponad 2 promile alkoholu w organizmie), przed sądem odpowie nie tylko za kradzież, ale i jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama