Obrobili sklep i bar w Zamchu. Spraców szuka policja
Za jednym zamachem obrobili bar, sklep spożywczy i pomieszczenie gospodarcze w Zamchu pod Obszą. Poszkodowany 22-latek oszacował straty na 15 tys. złotych.
- 25.08.2009 11:09
Sprawcy wyważyli ramę okienną i pod osłoną nocy weszli do baru, skąd ukradli z kasy fiskalnej 1,5 tys. złotych i 600 euro. Później przenieśli się do mieszczącego się w tym samym budynku sklepu spożywczego, skąd zabrali 8,5 tys. złotych gotówki.
– Ich łupem padły również papierosy za 2 tys. złotych oraz karty do telefonów komórkowych warte 1 tys. złotych – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Włamywacze zajrzeli jeszcze na odchodne do pomieszczenia socjalnego, skąd zabrali telefon komórkowy i kamerę cyfrową warte 1,6 tys. złotych.
Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policja szuka sprawców.
Reklama

Komentarze