Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obrobili sklep i bar w Zamchu. Spraców szuka policja

Za jednym zamachem obrobili bar, sklep spożywczy i pomieszczenie gospodarcze w Zamchu pod Obszą. Poszkodowany 22-latek oszacował straty na 15 tys. złotych.
Sprawcy wyważyli ramę okienną i pod osłoną nocy weszli do baru, skąd ukradli z kasy fiskalnej 1,5 tys. złotych i 600 euro. Później przenieśli się do mieszczącego się w tym samym budynku sklepu spożywczego, skąd zabrali 8,5 tys. złotych gotówki. – Ich łupem padły również papierosy za 2 tys. złotych oraz karty do telefonów komórkowych warte 1 tys. złotych – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Włamywacze zajrzeli jeszcze na odchodne do pomieszczenia socjalnego, skąd zabrali telefon komórkowy i kamerę cyfrową warte 1,6 tys. złotych. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policja szuka sprawców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama