Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pogranicznicy z Łaszczowa kopią na medal

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Łaszczowie wygrali turniej piłki nożnej służb mundurowych o puchar starosty tomaszowskiego.
Zwycięska ekipa wystąpiła w składzie: Mariusz Ziembiński, Robert Dudek, Henryk Bukała, Mariusz Skorniewski, Jerzy Maciejko, Tomasz Rybak, Tomasz Sak, Dariusz Marecki, Paweł Szymański, Przemysław Noga, Paweł Kaczoruk, Karol Głuszczak, Andrzej Łukasik. Zawody, w których udział wzięło sześć drużyn, rozegrano na boisku \"Orlik” przy Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie Lub. Drugie miejsce zajęli tomaszowscy policjanci, a trzecie pogranicznicy z Hrebennego. Najlepszym strzelcem został Grzegorz Mruk z KPP w Tomaszowie Lub., najlepszym obrońcą Paweł Kaczoruk, a bramkarzem Robert Dudek (obaj z placówki Straży Granicznej w Łaszczowie).

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama