Pogranicznicy z Łaszczowa kopią na medal
Funkcjonariusze Straży Granicznej w Łaszczowie wygrali turniej piłki nożnej służb mundurowych o puchar starosty tomaszowskiego.
- (lew)
- 25.08.2009 09:48
Zwycięska ekipa wystąpiła w składzie: Mariusz Ziembiński, Robert Dudek, Henryk Bukała, Mariusz Skorniewski, Jerzy Maciejko, Tomasz Rybak, Tomasz Sak, Dariusz Marecki, Paweł Szymański, Przemysław Noga, Paweł Kaczoruk, Karol Głuszczak, Andrzej Łukasik.
Zawody, w których udział wzięło sześć drużyn, rozegrano na boisku \"Orlik” przy Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie Lub. Drugie miejsce zajęli tomaszowscy policjanci, a trzecie pogranicznicy z Hrebennego.
Najlepszym strzelcem został Grzegorz Mruk z KPP w Tomaszowie Lub., najlepszym obrońcą Paweł Kaczoruk, a bramkarzem Robert Dudek (obaj z placówki Straży Granicznej w Łaszczowie).
Data dodania:
25.08.2009 09:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze