Reklama
Wypadek w Bełżcu. Sześć osób w szpitalu
Fiat brava z oplem omega zderzyły się rano w Bełżcu w powiecie tomaszowskim na drodze krajowej nr 17. Do szpitala trafiło sześć osób.
- (łm)
- 26.08.2009 07:35
- Trasa nr 17 jest przejezdna - powiedział nam dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Tuż przed godz. 6 kierowca fiata uderzył podczas wyprzedzania w tył opla. Do szpitala w Tomaszowie Lubelskim trafiły cztery osoby jadące fiatem i dwie oplem, w tym obaj kierowcy.
Data dodania:
26.08.2009 07:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze