Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Bełżcu. Sześć osób w szpitalu

Fiat brava z oplem omega zderzyły się rano w Bełżcu w powiecie tomaszowskim na drodze krajowej nr 17. Do szpitala trafiło sześć osób.
- Trasa nr 17 jest przejezdna - powiedział nam dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Tuż przed godz. 6 kierowca fiata uderzył podczas wyprzedzania w tył opla. Do szpitala w Tomaszowie Lubelskim trafiły cztery osoby jadące fiatem i dwie oplem, w tym obaj kierowcy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama