Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Utrudnienia w ruchu przy ul. Królowej Jadwigi

Zamojskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej remontuje węzeł wodociągowy przy ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Podgroble. Koparki wyryły m.in. spory wykop w sąsiedztwie miejscowego stadionu. Przejazd jest utrudniony.
Jednak Franciszek Josik, prezes PGK uspokaja, że niebawem wszystko wróci do normy. – Wymieniamy tzw. komory, węzły i całą instalację wodociągową – tłumaczy prezes. – Teraz roboty prowadzone są w okolicy stadionu. Prace są dosyć skomplikowane i potrwają jeszcze kilka dni. Koszt zadania to ok. 200 tys. zł. Spółka finansuje je z własnego budżetu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama