Utrudnienia w ruchu przy ul. Królowej Jadwigi
Zamojskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej remontuje węzeł wodociągowy przy ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Podgroble. Koparki wyryły m.in. spory wykop w sąsiedztwie miejscowego stadionu. Przejazd jest utrudniony.
- (bn)
- 27.08.2009 10:24
Jednak Franciszek Josik, prezes PGK uspokaja, że niebawem wszystko wróci do normy.
– Wymieniamy tzw. komory, węzły i całą instalację wodociągową – tłumaczy prezes. – Teraz roboty prowadzone są w okolicy stadionu. Prace są dosyć skomplikowane i potrwają jeszcze kilka dni.
Koszt zadania to ok. 200 tys. zł. Spółka finansuje je z własnego budżetu.
Data dodania:
27.08.2009 10:24
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze