Reklama
Horodło: Oddaj krew w strażnicy
Jeżeli chcesz pomóc innym, weź udział w akcji honorowego oddawania krwi, która w piątek odbędzie się w placówce Straży Granicznej w Horodle.
- (lew)
- 26.08.2009 11:07
Organizatorami przedsięwzięcia są pogranicznicy oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
W akcji może wziąć każda pełnoletnia i zdrowa osoba, która nie chorowała na żółtaczkę zakaźną, w ciągu ostatniego półrocza nie przechodziła żadnych zabiegów chirurgicznych, akupunktury, tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała.
Każdy, kto w piątek w godz. 8.30–12:30 zgłosi się do placówki pograniczników, powinien być wypoczęty i po lekkim posiłku.
Dzień wcześniej trzeba powstrzymać się od alkoholu. Nie zapomnijmy o dokumencie tożsamości.
Data dodania:
26.08.2009 11:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze