Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojskie: Uwaga, kradną komórki

Policja ma nielada zadanie. Musi znaleźć złodziei dwóch telefonów komórkowych.
14-latce z gminy Nielisz ktoś wyciągnął z kieszeni telefon komórkowy warty 600 złotych. Do kradzieży doszło przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Komórkę straciła też 16-latka, która przebywa w krasnobrodzkim sanatorium rehabilitacyjnym. Sprawca zwinął warty 500 złotych telefon z pokoju.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama