Zamojskie: Uwaga, kradną komórki
Policja ma nielada zadanie. Musi znaleźć złodziei dwóch telefonów komórkowych.
- (lew)
- 27.08.2009 10:44
14-latce z gminy Nielisz ktoś wyciągnął z kieszeni telefon komórkowy warty 600 złotych. Do kradzieży doszło przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu.
Komórkę straciła też 16-latka, która przebywa w krasnobrodzkim sanatorium rehabilitacyjnym. Sprawca zwinął warty 500 złotych telefon z pokoju.
Data dodania:
27.08.2009 10:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze