Wypadki w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim. Nie ustąpili pierwszeństwa
Kierowcom bardzo się spieszyło albo po prostu się zagapili. Policja ustaliła, że przyczyny wypadków to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
- (lew)
- 27.08.2009 10:48
Wyjeżdżając z ul. Sadowej 44-letni kierowca volkswagena vento z gminy Dzwola nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu skodzie fabii, którą podróżował 42-latek z gminy Rudnik.
Ten ostatni trafił do szpitala z urazem ręki, ogólnych obrażeń doznała też 38-letnia pasażerka volkswagena. Do wypadku doszło przy ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.
Do podobnego zdarzenia doszło przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Kierujący volkswagenem polo 23-latek z Jarosławia przez gapiostwo zderzył się z audi, którym podróżowała 31-latka.
Kobieta wyszła z wypadku z potłuczeniami.
Data dodania:
27.08.2009 10:48
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze