Wypadek przy ul. Szczebrzeskiej. 19-latek przejechał w poprzek drogi do rowu
Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 13 na ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Kierujący peugeotem 19-latek z gminy Zamość był trzeźwy, ale najprawdopodobniej przesadził z prędkością.
- (ak)
- 28.08.2009 09:29
Na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą.
Auto przejechało przez pas zieleni dzielący jezdnie, później pokonało jeszcze trzy pasy ruchu na ulicy i wylądowało w przydrożnym rowie.
Kierowca może mówić o wielkim szczęściu. Bo z wypadku wyszedł niemal bez szwanku. Doznał jedynie złamania nosa.
Data dodania:
28.08.2009 09:29
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze