Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek przy ul. Szczebrzeskiej. 19-latek przejechał w poprzek drogi do rowu

Do wypadku doszło w czwartek ok. godz. 13 na ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Kierujący peugeotem 19-latek z gminy Zamość był trzeźwy, ale najprawdopodobniej przesadził z prędkością.
Na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą. Auto przejechało przez pas zieleni dzielący jezdnie, później pokonało jeszcze trzy pasy ruchu na ulicy i wylądowało w przydrożnym rowie. Kierowca może mówić o wielkim szczęściu. Bo z wypadku wyszedł niemal bez szwanku. Doznał jedynie złamania nosa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama