Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Policja dopadła złodziei komórek

Nie zdążyli się nacieszyć łupem. Obaj zostali zatrzymani. 25-latek wpadł w ręce policji wczoraj, zaraz po tym, jak dokonał kradzieży. Jego 22-letni kompan trafił do aresztu dziś.
To nie były byle jakie telefony. Obie komórki, które wczoraj skradziono w jednym ze sklepów przy ul. Krzeszowskiej w Biłgoraju były warte w sumie ok. 3 tys. złotych. I skusili się na nie złodzieje. Ekspedientka wyszła tylko na chwilę ze sklepu, a na ladzie zostawiła dwa aparaty telefoniczne. Była na zapleczu, gdy usłyszała, że ktoś wchodzi do środka. – Wyszła z pomieszczenia biurowego, ale zobaczyła już tylko, jak dwaj mężczyźni opuszczają w pośpiechu lokal – opowiada Milena Wardach z policji w Biłgoraju. Wraz ze sprawcami zniknęły komórki. Zaalarmowano policję, a ta zadziałała błyskawicznie. – Nasi kryminalni wytypowali sprawców i ich przypuszczenia okazały się słuszne – mówi Wardach. 25-latek został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Jego o trzy lata młodszy kolega dołączył do niego dzisiaj. Przyznali się do winy i oddali oba telefony. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama