Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znów zrobi się jazzowo na zamojskiej Starówce

Jedenaścioro uczestników zgromadzą tegoroczne 36. Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu Impreza rozpocznie się na Rynku Wielkim dziś o godz. 19 od przesłuchań młodych artystów sceny jazzowej.
W szranki stanie 11 wokalistów: Anna Andrzejewska z Częstochowy, Zofia Garzeł z Krakowa, Magdalena Hamer i Joanna Kucharczyk (obie z Warszawy), Aleksandra Lipińska z Łodzi, Nika Lubowicz z Zakopanego, Bartosz Pietrzak z Olsztyna, Joanna Ślusarczyk z Krakowa, Brygida Wierzbicka z Warszawy, Ada Wyszyńska z Białegostoku oraz Magdalena Ułanowicz z Suwałk. Przesłuchania uświetni koncert Marysi Sadowskiej. W sobotę odbedą się przesłuchania finałowe, koncert laureatów oraz występ Beaty Przybytek and JBBO. Początek o godz. 20. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Zamościa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama