Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: 21-latek zginął w wypadku

21-letni kierowca volkswagena zginął, a dwie osoby są ranne - to bilans nocnego wypadku w Lubyczy Królewskiej w powiecie tomaszowskim.
Około godz. 3 21-letni kierowca volskwagena passata stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Do szpitala w Tomaszowie Lubelskim trafiły dwie osoby. Policja wyjaśnia szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama