Lubycza Królewska: 21-latek zginął w wypadku
21-letni kierowca volkswagena zginął, a dwie osoby są ranne - to bilans nocnego wypadku w Lubyczy Królewskiej w powiecie tomaszowskim.
- (łm)
- 28.08.2009 08:01
Około godz. 3 21-letni kierowca volskwagena passata stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Do szpitala w Tomaszowie Lubelskim trafiły dwie osoby.
Policja wyjaśnia szczegóły tego tragicznego zdarzenia.
Data dodania:
28.08.2009 08:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze