Ujazdów: Kobieta utopiła się w studni
Strażacy w sobotę rano wyłowili ciało 78-letniej kobiety. Jak informuje dyżurny strażaków, kobieta wpadła do studni.
- (tom), (bn)
- 29.08.2009 16:43
Niestety nie przeżyła. Felerna studnia miała 15 metrów głębokości. Do zdarzenia doszło w miejscowości Ujazdów w gminie Nielisz.
Kobieta mieszkała samotnie. Pod koniec zeszłego tygodnia zaginęła. Poszukiwali jej sąsiedzi i rodzina.
W sobotę rano okazało się, że utopiła się w studni, która była w jej gospodarstwie.
Nie wiadomo jak doszło do tragedii. Policja wykluczyła udział osób trzecich.
– Nie wiadomo czy sąsiadka utopiła się w nocy czy nad ranem – mówiła nam jedna z mieszkanek Ujazdowa. – Pewnie jakoś się poślizgnęła przy studni… Znałam ją dobrze. Od jakiegoś czasu chorowała na udar mózgu. Tragedia. Ludzie z naszej wsi tylko o tym mówią.
Data dodania:
29.08.2009 16:43
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze