W Deszkowicach spalił się hektar lasu
Prawie hektar lasu poszedł w sobotę z dymem. Strażacy ugasili, co mogli. Robili wszystko, by ogień się nie rozprzestrzenił.
- (bn)
- 30.08.2009 11:59
W akcji gaśniczej uczestniczyło kilka zastępów straży pożarnej m.in. ze Szczebrzeszyna. Uwijali sie, jak w ukropie, by nie dopuścić do rozprzestrzenienia się płomieni.
Straty sa jednak spore. Ozacowano je na ok. 5 tys. zł.
Strażacy ustalili, że przyczyną pożaru było \"zaprószenie ognia przez osoby dorosłe”.
Data dodania:
30.08.2009 11:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze