Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W Deszkowicach spalił się hektar lasu

Prawie hektar lasu poszedł w sobotę z dymem. Strażacy ugasili, co mogli. Robili wszystko, by ogień się nie rozprzestrzenił.
W akcji gaśniczej uczestniczyło kilka zastępów straży pożarnej m.in. ze Szczebrzeszyna. Uwijali sie, jak w ukropie, by nie dopuścić do rozprzestrzenienia się płomieni. Straty sa jednak spore. Ozacowano je na ok. 5 tys. zł. Strażacy ustalili, że przyczyną pożaru było \"zaprószenie ognia przez osoby dorosłe”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama