Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Spłonęły suszarnie tytoniu

Plantatorzy tytoniu z kilku wiosek w regionie zamojskim ponieśli w weekend duże straty. Wszystko przez pożary, które wybuchły w ich suszarniach tytoniu.
W sobotę suszarnie zapaliły się Obszy i pobliskim Olchowcu. W sumie straty oszacowano na ok. 8 tys. zł. W obu przypadkach przyczyną pożarów były wady systemów grzewczych. Tego dnia zapaliła się też suszarnia w Gorajcu-Starej Wsi. Tym razem z dymem poszedł 1 tys. zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama