Reklama
Spłonęły suszarnie tytoniu
Plantatorzy tytoniu z kilku wiosek w regionie zamojskim ponieśli w weekend duże straty. Wszystko przez pożary, które wybuchły w ich suszarniach tytoniu.
- (bn)
- 30.08.2009 11:27
W sobotę suszarnie zapaliły się Obszy i pobliskim Olchowcu. W sumie straty oszacowano na ok. 8 tys. zł. W obu przypadkach przyczyną pożarów były wady systemów grzewczych.
Tego dnia zapaliła się też suszarnia w Gorajcu-Starej Wsi. Tym razem z dymem poszedł 1 tys. zł.
Data dodania:
30.08.2009 11:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze