Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Żona zaatakowała nożem męża. 16-latek ranił 32-latka

Policja zatrzymała pijaną 37-latkę spod Hrubieszowa, która podczas awantury domowej pchnęła nożem męża. Sąd rodzinny zajmie się 16-latkiem. Chłopiec stanął w obronie ojca szarpiącego się ze znajomym i kilka razy ugodził tego ostatniego nożem. Poszkodowani przeżyli.
W niedzielę po południu policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej w Mienianach. 40-letniego gospodarza karetka zabrała do szpitala, jego młodsza o trzy lata żona trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta miała blisko dwa promile alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że podczas kłótni zadała mężowi nożem jeden cios w brzuch. – Sprawdzamy okoliczności zdarzenia pod kątem uszkodzenia ciała – mówi Jacek Miścior, wiceszef Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie. – Na przesłuchanie czeka zarówno poszkodowany, jak i jego żona. Na razie kobieta nie usłyszała zarzutu. Dzień wcześniej w jednym z mieszkań na terenie Hrubieszowa alkoholem raczyli się 38-letni gospodarz wraz z młodszym o sześć lat znajomym. Gdy mężczyźni ujrzeli dno w butelce, zaczęli się kłócić. Wkrótce w ruch poszły pięści. W obronie ojca stanął 16-letni syn właściciela mieszkania, który kilka razy uderzył 32-latka nożem kuchennym w okolice szyi i pleców. – Poszkodowany m.in. z przebitym płucem trafił do szpitala, gdzie usunięto mu śledzionę – informuje Paweł Łuka z hrubieszowskiej policji. Nastolatek, który ma bardzo dobrą opinie w miejscu zamieszkania, sam zadzwonił po policję. Umieszczono go w lubelskiej Izbie Dziecka.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama