Stary Zamość: Kierowca zasnął za kierownicą, polonez wjechał do rowu
Kierowca był trzeźwy i wyszedł z wypadku, do którego doszło w Starym Zamościu bez większych obrażeń. Ucierpiała jadąca z nim kobieta.
- (lew)
- 31.08.2009 15:28
Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, dlatego jego polonez wjechał do rowu, uszkadzając po drodze barierkę i znak drogowy.
43-letniemu mieszkańcowi gminy Bełżec, który siedział za kółkiem, nic się nie stało.
Mężczyzna był trzeźwy. Do szpitala – z urazem głowy i złamaniem ręki – odwieziono 62-letnią pasażerkę poloneza.
Data dodania:
31.08.2009 15:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze