Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stary Zamość: Kierowca zasnął za kierownicą, polonez wjechał do rowu

Kierowca był trzeźwy i wyszedł z wypadku, do którego doszło w Starym Zamościu bez większych obrażeń. Ucierpiała jadąca z nim kobieta.
Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, dlatego jego polonez wjechał do rowu, uszkadzając po drodze barierkę i znak drogowy. 43-letniemu mieszkańcowi gminy Bełżec, który siedział za kółkiem, nic się nie stało. Mężczyzna był trzeźwy. Do szpitala – z urazem głowy i złamaniem ręki – odwieziono 62-letnią pasażerkę poloneza.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama