Reklama
Horodło: Polała się krew w strażnicy
Ośmiu pograniczników na czele z komendantem horodelskiej placówki oraz funkcjonariusz policji. To służby mundurowe, ale do akcji \"Dar krwi darem serca” włączyła się również społeczność lokalna oraz pracownicy Urzędu Gminy w Horodle.
- (lew)
- 31.08.2009 14:08
Swoją krwią postanowiło podzielić się z potrzebującymi 20 osób, w tym 7 kobiet.
Podczas akcji przeprowadzonej w placówce Straży Granicznej w Horodle zebrano prawie 11 litrów krwi.
To była wspólna inicjatywa pograniczników oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
– W związku z przeprowadzoną akcją odbył się też dzień otwarty horodelskiej placówki – informuje ppłk Andrzej Wójcik, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie. – Zainteresowani mogli obejrzeć sprzęt wykorzystywany przez funkcjonariuszy w codziennej służbie.
Data dodania:
31.08.2009 14:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze