Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Samochodowi włamywacze wpadli w ręce policji

Dokonali włamania do dwóch samochodów. Okradli jeden z nich. Zostali zatrzymani przez policje. Teraz 18-latkami zajmie się sąd.
Włamali się do daewoo tico, skąd zabrali m.in. nóż, okulary przeciwsłoneczne, ładowarkę do telefonu oraz... nadpitą butelkę z wodą mineralną. Wszystko warte było 85 złotych. Później postanowili zajrzeć jeszcze do volkswagena golfa, ale nic nie zabrali ze środka. Sami wkrótce wpadli w ręce policji. Mowa o dwóch 18-latkach, którzy odpowiedzą za swój czyn przed sądem. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Polnej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama