Hrubieszów: Samochodowi włamywacze wpadli w ręce policji
Dokonali włamania do dwóch samochodów. Okradli jeden z nich. Zostali zatrzymani przez policje. Teraz 18-latkami zajmie się sąd.
- (lew)
- 31.08.2009 15:22
Włamali się do daewoo tico, skąd zabrali m.in. nóż, okulary przeciwsłoneczne, ładowarkę do telefonu oraz... nadpitą butelkę z wodą mineralną. Wszystko warte było 85 złotych.
Później postanowili zajrzeć jeszcze do volkswagena golfa, ale nic nie zabrali ze środka. Sami wkrótce wpadli w ręce policji.
Mowa o dwóch 18-latkach, którzy odpowiedzą za swój czyn przed sądem.
Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Polnej.
Data dodania:
31.08.2009 15:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze