Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 17-latka wpadła z marihuaną

Dwadzieścia woreczków strunowych z marihuaną odnaleźli przy 17-letniej dziewczynie policjanci z Tomaszowa Lubelskiego. Blisko 25 gram środków odurzających mieszkanka gminy Łaszczów ukryła w torebce. Joannie K. grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena golfa w miejscowości Święcie. Z ich operacyjnych ustaleń wynikało, że w samochodzie mogą znajdować się środki odurzające. Autem kierował młody mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego, zamieszany w przeszłości w kradzieże i inne przestępstwa przeciwko mieniu. Obok siedziała 17-latka, która w swojej niewielkiej torebce ukryła woreczki ze środkami odurzającymi. Policjanci zabezpieczyli 20 tak zwanych dealerek z suszem konopi indyjskich. Z relacji Joanny K. wynika, że narkotyki kupiła od nieznajomego mężczyzny. Zaznaczyła, że marihuana była przeznaczona na jej użytek. Przed sądem nastolatka odpowie za złamanie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama