Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lubycza Królewska: Wandalami, którzy skopali opla zajęła się już policja

Nie wiadomo, czy nie przypadł im do gustu kierowca, czy też nie spodobał im się jego samochód. Agresję kilku młodzieńców wyładowywało jednak na oplu astrze.
– Skończyło się na licznych wgnieceniach, urwanym lusterku bocznym i uszkodzeniu atrapy silnika – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Poszkodowany 19-latek z Tomaszowa Lubelskiego oszacował straty na 500 złotych. Policja ustaliła tymczasem sprawców. Wiadomo, że za uszkodzeniem samochodu stoją m.in. 17- i 20-latek z gminy Lubycza Królewska. Grozi im teraz do 5 lat więzienia. Mundurowi ustalają pozostałych sprawców. Do zdarzenia doszło przy ul. Pocztowej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama