Reklama
Radzięcin: Autobus zderzył się z seatem. Nie żyje 21-latek
Do tragedii doszło w poniedziałek wieczorem w Radzięcinie (gm. Frampol). Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był kierowca autobusu.
- (lew)
- 01.09.2009 09:53
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem z pasażerami 55-letni mieszkaniec gminy Goraj zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z seatem.
– Ale przyczyny i okoliczności zdarzenia będziemy ustalać podczas wszczętego właśnie dochodzenia – zaznacza Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem, nie przeżył 21-letni kierowca samochodu osobowego.
Mieszkaniec gminy Frampol zginął na miejscu. Kierowca autosanu był trzeźwy.
Data dodania:
01.09.2009 09:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze