Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Radzięcin: Autobus zderzył się z seatem. Nie żyje 21-latek

Do tragedii doszło w poniedziałek wieczorem w Radzięcinie (gm. Frampol). Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był kierowca autobusu.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autobusem z pasażerami 55-letni mieszkaniec gminy Goraj zjechał na łuku drogi na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z seatem. – Ale przyczyny i okoliczności zdarzenia będziemy ustalać podczas wszczętego właśnie dochodzenia – zaznacza Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Wypadku, do którego doszło w poniedziałek wieczorem, nie przeżył 21-letni kierowca samochodu osobowego. Mieszkaniec gminy Frampol zginął na miejscu. Kierowca autosanu był trzeźwy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama