Hrubieszowskie: Kierowcy \"lądowali\" na drzewach
Do dwóch wypadków drogowych doszło we wtorek w powiecie hrubieszowskim. Na szczęście, w żadnym z nich nikt nie zginął.
- (ak)
- 02.09.2009 10:06
W Odletajce (gm. Uchanie) rozbił się dostawczy mercedes. Kierujący nim 49-latek z Włodawy był trzeźwy.
Nie wiadomo, jak doszło do tego, że stracił panowanie nad pojazdem. Faktem jest, że auto zjechało z jezdni do rowu i zatrzymało się na drzewie. Kierowca trafił do szpitala.
Podobny przebieg miało zdarzenie, do którego ok. godziny 19 doszło w miejscowości Miętkie (gm. Mircze). Fordem escortem kierował 27-latek.
On również doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Policja przypuszcza, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu. Pobrano od niego krew do badań.
Data dodania:
02.09.2009 10:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze