Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie: Kierowcy \"lądowali\" na drzewach

Do dwóch wypadków drogowych doszło we wtorek w powiecie hrubieszowskim. Na szczęście, w żadnym z nich nikt nie zginął.
W Odletajce (gm. Uchanie) rozbił się dostawczy mercedes. Kierujący nim 49-latek z Włodawy był trzeźwy. Nie wiadomo, jak doszło do tego, że stracił panowanie nad pojazdem. Faktem jest, że auto zjechało z jezdni do rowu i zatrzymało się na drzewie. Kierowca trafił do szpitala. Podobny przebieg miało zdarzenie, do którego ok. godziny 19 doszło w miejscowości Miętkie (gm. Mircze). Fordem escortem kierował 27-latek. On również doznał obrażeń i został przetransportowany do szpitala. Policja przypuszcza, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu. Pobrano od niego krew do badań.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama