Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Święcie: W wypadku zginął kierowca toyoty

Dzisiaj przed godz. 9 doszło do wypadku w miejscowości Święcie w powiecie tomaszowskim. Kierujący toyotą zderzył się z audi.
47-latek jechał toyotą po krajowej \"siedemnastce” w kierunku granicy. – Nie wiadomo, dlaczego gwałtownie zahamował – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. – Samochód wpadł w poślizg, a następnie zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi A4. Bialczanin zginął na miejscu; przybyły na miejsce prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Do szpitala odwieziono ze złamaną nogą i stłuczonymi żebrami 37-letniego mieszkańca gminy Lubycza Królewska, który kierował audi. Mężczyzna był trzeźwy. Ruch na trasie z Tomaszowa Lubelskiego do przejścia granicznego w Hrebennem był przez kilka godzin zablokowany. Policja zorganizowała objazd przez Bełżec, Szalenik i Zatyle.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama