Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wandale obrzucili radiowóz kamieniami

Nieznani sprawcy uszkodzili w nocy z czwartku na piątek radiowóz zamojskiej policji.
Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba ustalić sprawców. Tym właśnie zajmuje się zamojska policja, której dzisiaj po północy uszkodzono radiowóz. Patrolujących miasto oznakowanym fiatem ducato mundurowych obrzucono kamieniami. Do zdarzenia doszło przy ul. Zamoyskiego na tak zwanym Zakolu. – Funkcjonariusze zatrzymali samochód, ale po sprawcach nie było śladu – mówi Piotr Kapluk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Sprawcy wybili boczną szybkę w drzwiach, wgnieceniu i zarysowaniu uległa karoseria, a także krata w drzwiach.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama