Wandale obrzucili radiowóz kamieniami
Nieznani sprawcy uszkodzili w nocy z czwartku na piątek radiowóz zamojskiej policji.
- (lew)
- 04.09.2009 10:41
Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej trzeba ustalić sprawców. Tym właśnie zajmuje się zamojska policja, której dzisiaj po północy uszkodzono radiowóz. Patrolujących miasto oznakowanym fiatem ducato mundurowych obrzucono kamieniami.
Do zdarzenia doszło przy ul. Zamoyskiego na tak zwanym Zakolu. – Funkcjonariusze zatrzymali samochód, ale po sprawcach nie było śladu – mówi Piotr Kapluk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Sprawcy wybili boczną szybkę w drzwiach, wgnieceniu i zarysowaniu uległa karoseria, a także krata w drzwiach.
Data dodania:
04.09.2009 10:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze