Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zagadali sprzedawcę i ukradli utarg z kasy

Policja szuka sprawców kradzieży, do której doszło w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego i sprzętem radio-telewizyjnym przy ul. Piłsudskiego w Zamościu.
W czwartek po południu pojawiło się tam czworo klientów; mężczyznom towarzyszyła kobieta. Każdego interesowało, co innego: telewizor, lodówka, wieża stereo. – Tak rozprowadzili sprzedawców, że przy ladzie nie było nikogo – opowiada Piotr Kapluk, naczelnik zamojskiej dochodzeniówki. I o to chodziło złodziejaszkom. Prawdopodobnie pomagający im kompan wyciągnął wtedy z otwartej kasetki utarg, czyli 8,4 tys. złotych. Na koniec czwórka klientów podziękowała grzecznie i nie kupiwszy nic, wyszła ze sklepu. Stróże prawa apelują do sprzedawców o zachowanie czujności. – Kradzież była dziełem najprawdopodobniej zorganizowanej szajki. Do podobnych przestępstwa dochodziło wcześniej w Lublinie, Chełmie i Krasnymstawie – mówi Kapluk.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama