Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bełżec: Włamał się i ukradł dwie piłki

Zamach na A-klasowy Orkan Bełżec. W weekend ktoś włamał się do siedziby klubu i skradł dwie futbolówki.
Do zdarzenia doszło w nocy przy ul. Armii Krajowej. Sprawca użył siłowego rozwiązania. Po wyłamaniu drzwi wszedł do środka, zgarnął piłki i wziął nogi za pas. Futbolówki warte były niewiele, ale przy okazji włamania poważnie uszkodzono klubowe drzwi. – Łączne straty oszacowano na 550 złotych – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Za kradzież z włamaniem grozi od 1 do 10 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej mundurowi muszą ustalić i zatrzymać sprawcę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama