Reklama
Bełżec: Włamał się i ukradł dwie piłki
Zamach na A-klasowy Orkan Bełżec. W weekend ktoś włamał się do siedziby klubu i skradł dwie futbolówki.
- (LEW)
- 06.09.2009 11:11
Do zdarzenia doszło w nocy przy ul. Armii Krajowej. Sprawca użył siłowego rozwiązania. Po wyłamaniu drzwi wszedł do środka, zgarnął piłki i wziął nogi za pas.
Futbolówki warte były niewiele, ale przy okazji włamania poważnie uszkodzono klubowe drzwi. – Łączne straty oszacowano na 550 złotych – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Za kradzież z włamaniem grozi od 1 do 10 lat pozbawienia wolności, ale wcześniej mundurowi muszą ustalić i zatrzymać sprawcę.
Data dodania:
06.09.2009 11:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze